Jedna z technologií, kterou používáme pro potisk je Sublimační tisk.
Je to přenosová technologie, která využívá fyzikální jevy. K potisku se používá speciální sublimační inkoust, kterým se potiskne přenosový papír požadovaným motivem. Při zahřátí na určitou teplotu v sublimačním lisu sublimační inkoust mění skupenství pevné na skupenství plynné, které se přenese do zahřátých mikropórů potiskovaného předmětu.
Předměty k potisku sublimací obsahují 100% polyester, nebo směs bavlny a polyesteru. U hrnků a ostatních předmětů, např. ze skla, keramiky je nanesena sublimační vrstva na kterou se potisk přenáší. Typickým produktem jsou různé reklamní předměty či dárkové předměty.
Potisknout se dá textil, trička s fotkou, podložky pod myš k pc, bryndáky, keramické a skleněné hrnky. Všechny produkty , které nabízíme k potisku, najdete na našem eshopu. Hrnek s fotkou je skvělý dárek, nejen pro Vaše blízké, ale také pro kamarády, spolupracovníky, učitele a podobně. Hrnek s potiskem udělá radost každému, od těch nejmenších až po dědečky a babičky.