Děti v autě samolepka na auto Zobrazit větší

Děti v autě samolepka na auto

Nový produkt

65 Kč

Samolepka Děti v autě nemá žádné pozadí, po nalepení zůstane na autě pouze vyobrazený motiv.

Tolerance rozměru +- 5%. NÍŽE SI VYBERTE ROZMĚR A BARVU SAMOLEPKY

Kvalitní exteriérová samolepící fólie, 5 až 7 letá životnost

Více informací

  • 10x6 cm
  • 15x9 cm
  • 20x12 cm
  • 25x15 cm

skladem

Share :

Samolepka na auto z kvalitní autofólie.

Jakou zvolit barvu samolepky na auto?
SAMOLEPKA NA AUTO NEMÁ ŽÁDNÉ POZADÍ, proto vybírejte barvu samolepky kontrastní k barvě auta. Např. na tmavé modré auto bílou samolepku, na žluté auto černou samolepku apod.
Vlastnosti samolepek
• SAMOLEPKY na auto jsou vyráběny z velmi kvalitních autofólií.
• AUTONÁLEPKY mají v exteriéru životnost cca bílé a černé 5-7-let, barevné 4-5 let a metalické ( stříbrné, zlaté ) 3-4 roky , v interiéru téměř neomezeně.
• Samolepky jdou používat jak na automobily, tak na jakékoli lesklé povrchy. Ozdobit si tak můžete kromě auta i skla, vitríny, zrcadla, ledničky, kola, přilby, vypínače, notebooky, popelnice, nebo školní pomůcky.

Naše samolepka na auto je odolná vůči vodě, povětrnostním vlivům, UV záření a vhodná pro automyčky. Samolepky jsou vyráběny ze samolepící PVC fólie o síle 75 mikronů . Fólie je doporučena pro polepy dopravních prostředků. Nevadí ji ani kartáče v myčce, výrazné změny teplot. Fólie se nesmí výrazně mechanicky namáhat (především stěrači), lepit na extrémně nerovné plochy a rezavá místa na karoserii, neboť tím výrazně snížíte její životnost a fólie bude mít tendenci se odlepovat.

Motiv samolepky je vyřezán do barevné fólie pomocí plotteru, přebytečné části jsou odstraněny.

Co je výše v náhledu samolepky bílé, bude mít barvu Vašeho pozadí.

Přenášecí fólie je součástí samolepky.

Kdy mi to přijde
Vzhledem k tomu, že samolepky vyrábíme přímo na zakázku, nelze zboží odeslat obratem, ale musíme jej nejdříve vyrobit. Abychom měli dostatečnou rezervu na výrobu, vyhrazujeme si nejvíce 3 pracovní dny, počínaje dnem objednávky, na výrobu a expedici zboží. V případě, že si zvolíte platbu předem převodem, počítáme výrobní čas počínaje dnem připsání platby na náš účet. O expedici zboží jste informování e-mailem , který jste uvedli v den objednávky. Zboží zasíláme Česko poštou, Zásilkovnou, DPD, PPL, záleží jakého dopravce si vyberete v procesu objednání.

Jak nalepit? NELEPTE NA PŘÍMÉM SLUNCI!

1. Nejdříve na samolepku přiložíme samolepicí čirou přenášecí folii (zatím neoddělujte samolepku od podkladové vrstvy)

2. Poté pečlivě, silněji uhladíme samolepící čirou fólii např. stěrkou, kreditkou, něčím rovným plastovým, případně hadříkem, aby přenášecí folie co nejvíce přilnula k samolepce.

3. Nyní samolepku otočíme a začneme opatrně oddělovat podkladový papír tak, aby nám zůstávala samolepka na průhledné přenosové fólii. U drobnějších motivů se může samolepka od přenosové fólie odlepovat a je potřeba ji opatrně přilepit kousek zpět na přenosovou folii a proces opakovat, až zůstane samolepka na přenosové čiré fólii.

4. Poté přistoupíme k lepení samolepky, přilepte ji na požadované místo. Pečlivě uhlaďte, hlavně na místech kde je motiv, dejte si načas, bude se Vám lépe přenosová fólie odstraňovat. (musíte vynaložit takovou sílu, aby motiv dokonale držel a zmizely všechny bubliny pod fólií)

5. Pomalu stahujeme přenosovou fólii tak, že prsty přitlačujeme motiv (samolepku) pod přenosovou fólií na plochu. Pokud se Vám motiv odlepuje společně s přenoskou, opatrně „pomozte” motivu zpět a poté pokračujte.

6. Rukou, nebo nelepicí stranou oddělené přenosové folie uhladíme samolepku v místech, kde ještě úplně nepřilnula.

7. Lepidlo na samolepce se spojí s plochou za 2 až 3 dny, po tuto dobu samolepku mechanicky nenamáhejte a ani nemyjte - snižujete tak životnost samolepky
- aplikační teplota podkladu: min. +12°C, max +28°C, tepelná odolnost od -40°C do +80°C

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Děti v autě samolepka na auto

Děti v autě samolepka na auto

Samolepka Děti v autě nemá žádné pozadí, po nalepení zůstane na autě pouze vyobrazený motiv.

Tolerance rozměru +- 5%. NÍŽE SI VYBERTE ROZMĚR A BARVU SAMOLEPKY

Kvalitní exteriérová samolepící fólie, 5 až 7 letá životnost